(KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ ARCHIWUM WYJAZDÓW)

29.03.2014 - Gorzów Wlkp - Rozpoczęcie sezonu 2014
25/27.04.2014 - Mierzyn - VII Zlot ogólny
26.04.2014 - Dobiegniew - Rozpoczęcie sezonu (Sfora 05)
26.04.2014 - Sulęcin - Motoserce "Motocykliści dzieciom"
27.04.2014 - Rokitno - Pielgrzymka motocyklistów
3.05.2014 - Międzyrzecz - III Radj na orientacje
30.05/01.06.2014 - Sulęcin - Wake Up and Live
1.06.2014 - Przytoczna - Gminny Dzień Dziecka - "Dzieci dzieciom"
7.06.2014 - Goraj - Dzień dziecka - pokaz motocykli
7.06.2014 - Zbąszyn - Polonia Village Rock and Blues 2014
10/13.07.2014 - Łagów - Rock, Blues & Motocykle

Serdecznie zapraszamy do przeglądania naszej strony. W celu bezpiecznego przeglądania
strony zalecamy korzystanie z przeglądarki Mozilla Firefox





TERMINARZ NASZYCH WYJAZDÓW
STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCI
Dożynki powiatowe - Lubiszyn - 2.09.2012


Gorąco zapraszamy na Dożynki powiatowe w Lubiszynie 2 września 2012r.
W tym roku odbędą się pod nazwą "ECO-LUB kultura i tradycja na pograniczu polsko - niemieckim"
Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapowiada się niezła impreza . Poniżej garść przydatnych informacji.
Impreza odbędzie się dnia 2 września 2012r ., rozpocznie się punktualnie o godzinie 12:00 uroczystą Mszą świętą w kościele w Lubiszynie.

Wyjazd: CKP
Godzina: 13:30

FREEDOMS RIDERS SKWIERZYNA dołącza się do wspólnego wyjazdu z zaprzyjaźnioną Grupą Motocyklową MIŚ.



SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


KARGOWA - 1-2.09.2012
Wyjazd do Kargowej - ŚWIĘTO CZEKOLADY
01.09.2012
Miejsce spotkania: CKP
Godzina: 11:00



Serdecznie zapraszamy!


SIEDLEC - 17-18.08.2012


PROGRAM IX ŚWIĘTA ŚWINI 17-18.08.2012 r.

Piątek, 17.08.2012
15:00 – uroczyste otwarcie Święta Prosiaczka
15:00 – przygoda z unihokejem dla najmłodszych (gry i zabawy-kort)
15:10 – występ artystyczny dzieci z gminy Siedlec
16:00 – Festiwal „Siedleckie rockowisko”
18:00 – turniej w brydża (sala GOK)
20:00 – koncert Drunk’n’Rolled
21:00 – koncert InoRos
23.00 – 2:00 dyskoteka

Sobota, 18.08.2012 – prowadzą: Czezary Żak i Artur Barciś
15:00 – uroczyste otwarcie drugiego dnia IX Święta Świni
15:00 – Street Floorball Cup 2012 – dla wszystkich chętnych (kort)
15:15 – występ zespołu „Perły”
15:25 – Regionalne Zawody w Świńskim Grillowaniu Samorządowców
15:45 – występ młodzieży z świetlicy środowiskowej z Siedlca
16:10 – występ zespołu folklorystyczny z Białorusi
17:00 – występ zespołu „Tuchorzacy”
17:00 – turniej w kopa (sala GOK)
17:30 – Kabaret Cezary Żak i Artur Barciś
18:30 – Belfast - the sound of Boney M
19:30 – rozstrzygnięcie konkursu strzeleckiego oraz Świńskiego Grillowania
20:00 – koncert zespołu DŻEM
22:00 – 02:00 – zabawa taneczna z zespołem Nocny Patrol

Niedziela, 19.08.2012 – prowadzi Grzegorz Wilk
13:00 – sympozjum naukowe
14:45 – przemarsz korowodu z Orkiestrą Szałamaje
15:10 – uroczyste otwarcie trzeciego dnia IX Święta Świni
15:20 – koncert Orkiestry Szałamaje
15:30 – zawody Strong Man o tytuł największego Siłacza Święta Świni
16:00 – finał Festiwalu Talenty Regionu Kozła
17:30 – zespół wokalny „The Roses” z GOK Siedlec
18:00 – występ Mariusza Kalagi
19:00 – rozstrzygnięcie konkursu na Tradycyjną Potrawę Kuchni Polskiej – KGW,
19:15 – konkurs Pasibrzuch
19:30 – dzielenie Świńskiego Tortu
20:00 – losowanie Nagród w Loterii Promocyjnej
21:00 – koncert BAJM
22:30 – zakończenie imprezy


<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 Następna >>




Johnaczek